Fanatismus a jak ho vidí blbec, jako jsem já

16. ledna 2017 v 18:55 | Cynické Povidlo |  Téma týdne
Nevím jak ostatní, ale já si při vyslovení onoho slova vybavím asi nějakého slintajícího magora s pytlema pod očima. Neptejte se proč. Mohl bych tady citovat babičku Wikipedii, nebo vytisknout graf jak v otázkách Václava Moravce, ale udělám to jinak.
Představte si Pepu a Andreje (jakákoli podobnost je čistě náhodná *mrk* *mrk*). Pepa má patnáct a je inteligentní. Šetří si peníze. Nechce je sice dát bezdomovci nebo charitě, ale nemá s nimi zlé úmysly. No, a Andrej se neskutečně pitomou náhodou a nedorozuměním dostane do vlády. Bere peníze, kde se dá. Oblbuje ostatní a říká se, že některé neprávem získané peníze investuje do hnízda jistého tažného ptáka, jehož vlastnictví popírá.
Co je blíže fanatismu? Nechám na Vás. Ale tím jsme se fanatismu jen přiblížili. A protože se musím učit biolku, aby má výsledná známka neměla za následek prudké snížení kapesného, budu dále jen jmenovat; Hannibal, Joker, taková ta švihlá ze Suicide Squad, Snoop Dog a možná by tak mohli být označováni i nějací ti fetišisti. The end.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama