Stres a vnitřní aura

11. března 2017 v 11:29 | Cynické Povidlo |  Tématické články
Protože stres jejednoznačně součást našich životů, lidé už jsou z něj pěkně zoufalí. A všichni si kladou jednu a tu samou otázku. Jak se ho mám sakra zbavit? Podle mě stejně žádný efektivní a jednoduchý způso není. To by na něho už dávno někdo přišel, no ne? Jediná možná cesta je likvidace stresoru, ale asi těžko uškrtíte učitele nebo jednoho z rodičů. Heh.

Pak jsou tu věci jako hudba nebo marihuana, které stres a problémy neničí, ale jen oddalují nebo vytlačují z mysli. Je to jako návštěva zábavního centra. Těch pár hodin vás vynese do nebes, a pak...jede se domů, následuje škola, povinnosti. A, světe div se, stres. Ta svině je všude.

Možná právě kvůli bezmoci v ohledu likvidace stresu se mnozí obrací na poněkud, eh, zvláštní metody. Meditace, nacházení svojí vnitřní aury, zářící světlo duše a blablabla. to fakt? Já nevim, ale nosit nějakej kus šutru v náprsní kapse mi přijde trochu divný. Musí se ale nechat, že meditace zvyšuje pravděpodobnost lucidního snění.

V životě je spousta snad neřešitelných problémů. Stres je rozhodně jedním z nich. A bojovat s ním musí každý svým individuálním způsobem. Já třeba než abych seděl v rohu, cucal si palec a rval si vlasy, tak si píšu na svůj stupidní blog o něčem, čemu vůbec nerozumím. To nedělejte, z lidí to dělá pitomce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama