Říjen 2017

Volby do parlamentu, aneb už zase ztrácím víru v lidstvo

21. října 2017 v 9:13 | Cynik |  Tématické články
Tak fajn. Na začátek musím něco říct. Prosím vás, jděte k volbám. A vy, kteří tam nepůjdete, alepsoň pak mlčte a vesele si skačte jak Babiš nebo Pitomio píská.
Teď k tématu. Přátelé, nač jsou vám hororové filmy a knihy? Postačí předvolební průzkumy. V čele se nám drží ANO (to jsou lidi tak naivní?), ČSSD (není z nejhorších), KSČM (smát se, či plakat? to je, oč tu beží) a pak... SPD. Proč? Jo, moment, já bych zapomněl, každý muslim je terorista, každý terorista je muslim. No jasně. Blok proti islamizaci vám nestačí? Jejich geniální spot, ve kterém asi dvacítka lidí zahalených v burkách (více už jich v Česku snad ani není) podráží chudince babičce nohu, načež, nesjpíš ve snaze napodobit Jima Carreyho nebo Charleyho Chaplina, komicky odbíhají pryč. Jak tohle někdo může myslet vážně?
No, pojďme mluvit o ANO a Babišovi, který si zřejmě myslí, že emoji je vhodná cesta, jak zaujmout osoby strarší osmnácti let. Bravo. Jeho "Nikdy nepřestanu bojovat proti korupci!" mě teda fakt dostává. Babiš je ale tak profláklá osobnost, že o byste o něm pravděpodobně z fleku mohli napsat minimálně trilogii.
Takže je na řadě asi KSČM, protože ČSSD není moc zajímavá a nedá se na ní moc dobře nadávat. Takže přátelé... vy chcete komouše? Opravdu? No, musím uznat, že dokud nevládnou sami, škodí jen omezeně. Ale furt.
Taaak, teď SPD. V mém žebříčku věcí, co nesnáším je tahle strana rozhodně v top 10. Prostě... blok proti islamizaci, jenom lépe vypadající. Samozřejmě nesmím zapomenout na diktát EU, která vlastně není k ničemu dobrá, jenom škodí. Financování? Pff, prosím vás, blbost. Jednodušší cestování po Evropě? Né. Jo, rozhodně si pusťte tohle: https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/jde-vubec-v-cesku-zakazat-islam-duel-tomia-okamury-proti-sefovi-piratu-37865. Obrázek si udělejte sami. Můj názor je tedy ten, že je Okamura je... člověk, co ve vládě co dělat. Žádám vás, opravdu se na to podívejte. Žvásty pana Okamury mě, musím říct, neskutečně iritují a vytáčí. Ivan bartoš zde mimochodem působí jako klidný muž s velice rozumnými a skvělými názory.
Takže, zjistěte si volební programy co největšího počtu stran. Co jste četli výše, je pouze můj můj názor, něco si z něj třeba vemte, ale nenechte se jimi ovlivnit, ani názory ostatních lidí. Jděte k volbám a rozhodněte správně.

Tohle mi vysvětlete

21. října 2017 v 9:12 | Cynik |  Ostatní blbosti
Dobře. Už nejsem povidlo. Asi. Důvod proč jsem skončil byl ten, že... už ani nevím. Každopádně se tohle pochybné místo (myslím svůj blog) pokusím znova oživit. Snad to znova nevzdám. A taky se snad vrátí těch mojich pár čtenářů, ono povídat si sám se sebou není tak úplně smyslem blogu. Jo, málem bych zapomněl. Vysvětlí mi někdo, proč je u článku Není to čínský jídlo asi 472 komentářů, pro mě zcela nesmyslných? To je vše, čau.